Main menuFolie hydroizolacyjne PrimaTess PVC : szczelnie, elastycznie, trwale

Geomembrana PrimaTess PVC jest termoplastycznym materiałem wytworzonym z mieszaniny związków winylu, plastyfikatorów i stabilizatorów. Chociaż polichlorek winylu sam w sobie usztywnia się znacząco wraz ze spadkiem temperatury powietrza, specjalnie dobrane mieszanki zostały tak opracowane, aby zachować optymalną elastyczność materiału pod wpływem zmiennych warunków pogodowych.
Dzięki tym właściwościom geomembrana Primatess PVC jest idealnym rozwiązaniem w warunkach nierównomiernego osiadania gruntu lub odkształcenia podłoża zachowując pełną wodoszczelność.

folie-hydro


Typy i wymiary geomembrany PrimaTess PVC:

GRUBOŚĆ WYMIARY
0,8mm 2.10 x 40 84
1,0mm 2.10 x 30 63
1,5mm 2.10 x 20 42
2,0mm 2.10 x 20 42

 

Wszystkie oferowane przez nas folie spełniają rygorystyczne normy prawne oraz posiadają certyfikaty dopuszczające do stosowania w budownictwie

Ważne!!! Folie hydroizolacyjne PrimaTess PVC są olejoodporne.

Zastosowanie geomembrany PrimaTess PVC:
Bardzo prosta instalacja geomembrany PrimaTess PVC znajduje szerokie zastosowanie przy uszczelnieniu:

oczek wodnych
stawów ogrodowych i rybnych
basenów
zbiorników do sztucznego naśnieżania
zbiorników przeciwpożarowych
zbiorników na wody deszczowe
stacji paliw oraz baz paliwowych
zbiorników do przechowywania gnojówki i gnojowicy
dachów zielonych
tarasów, balkonów
oczyszczalni ścieków
obiektów energetyki
dróg i obwodnic
obiektów przemysłowych
ław fundamentowych, murłat, ścianek działowych
posadzek, stropów, innych części podziemnych budynków

filie-hydro-2

Oczka wodne

Oczko wodne stanowi bardzo efektowną i stosunkowo nie wymagającą wielkich nakładów finansowych ozdobą ogrodu. Ten niepozorny element potrafi skutecznie ożywić przestrzeń i dodać jej niepowtarzalnego charakteru. Do wykonania oczka wodnego niezbędna jest profesjonalna folia, gwarantująca wytrzymałość.

Najczęstszym błędem popełnianym przez twórców oczka wodnego jest używanie tańszej folii budowlanej. Tworzywo, z którego produkuje się ten rodzaj podłoża mogą mieć szkodliwy wpływ na organizmy żywe, zamieszkujące ten sztuczny zbiornik. Wybierając folię do oczka wodnego należy kierować się przede wszystkim jej kolorem. Czarna folia zapobiega rozwojowi glonów i dodaje całości naturalnego wyglądu.

Folie do oczek wodnych wykonane są ze specjalnego materiału, odpornego na uszkodzenia mechaniczne i działanie promieni słonecznych. Profesjonalne folie do oczek wodnych umożliwiają wykreować zbiornik o dowolnym kształcie i wielkości.

Wszystkim naszym klientom proponujemy profesjonalne i niezwykle wytrzymałe folie do oczek wodnych.

Marka

PrimaTess to geowłókniny i folie PCV, które w optymalny sposób łączą najważniejsze z punktu widzenia inwestora zalety: wysoką jakość i atrakcyjną cenę. Decydując się na produkty sygnowane naszą marką, korzystasz z (czytaj dalej)

Jakość

Poznaj optymalne połączenie doskonałej jakości i atrakcyjnej ceny. Zdecyduj się na geowłókniny i folie PCV marki PrimaTess, posiadające najbardziej wymagające atesty i certyfikaty uprawniające do sprzedaży w Unii Europejskiej. (czytaj dalej)

Doradztwo

Poznaj naszych wyspecjalizowanych doradców, uzyskaj profesjonalne wsparcie techniczne i handlowe. Niezależnie od tego, czy jesteś fachowcem czy samodzielnie budujesz podjazd do garażu, pomożemy Ci dokonać wyboru.(czytaj dalej)

Warto wiedzieć

Dowiedz się, jak w najbardziej optymalny sposób stosować geowłókniny, folie fundamentowe i hydroizolacyjne PrimaTess. Przekonaj się, jak najlepiej wykorzystać ich mocne strony. Zajrzyj do naszej bazy wiedzy (czytaj dalej)